Godkjente dommere i NKL Bergen

 

Liste over godkjente dommere fra NKL Bergen. 2015 (som har gjennomgått godkjent dommerkurs) For å skaffe nok dommertrening til våre godkjente dommere er det ønskelig med dommertrening utenfor eget laug. Som dommer i eget laug kan det være vanskelig å være habil ved alle anledninger, derfor sendes denne listen rundt slik at andre laug kan be om vår hjelp dersom det er ønskelig.

 

Aase, Reidun V. 415 05 427 reidun.v.aase@gmail.com

Bøge, Ingvild 56 33 38 62 spisekroken@spisekroken.no

Dahl, Gunnar Nagell 951 18 490 gunnar.nagell-dahl@fmho.no

Dahlslett, Bente R 55195781 bente@fanacatering.no

Danielsen, Eva 930 31 256 Eva.Danielsen@hfk.no

Frosta, Hanne 954 54 255 post@hannefrosta.no

Halseide, Raymond 900 43 677 halseide@online.no

Heigl, Erich 986 34 487 erich.heigl@hotmail.no

Hole, Gert 900 11 418  gert@live.no

Hordnes, Stina Bjorøy 480 98 726 stina_hordnes@hotmail.comJ

etmundsen, Pål 92861405 pal.jetmundsen@tine.no

Larsen, Tom Dall 924 54 500 oeyv-dal@online.no

Nordvik, Nina 45403183 nelgn@hotmail.com

Nyborg, Geir 950 36 732 geirnyborg60@gmail.com

Olsen, Endre L. 991 08 021 endre.olsen@radissonblu.com

Pedersen, Tore 56 34 19 70  t-j-p@frisurf.no

Sandøy, Jannicke 916 38 305 jannicke.sandoy@hotmail.com

Skorpen, Christine S. 928 03 241 christine.kismet@gmail.com

Sperre, Torstein 97127512 torstein.sperre@orkla.no

Totland, Ona C. 926 70 950 octotland@gmail.com Leder Konkurransekomiteen 2015 – 2016

Valland, Per Christian 56352235 pervall@online.no

Øvrebø, Kristine 404 01 771 kristineovrebo@gmail.com WACS Sertifisert