NKL Har 3 Kokkelandslag som deltar i VM Luxembourg samt OL i kokkekunst- I tillegg representerer de NKL gjennom aktivt samarbeide med våre bidragsytere samt felles fokus på kokkefaget nasjonalt og internasjonalt.

NKL landslag Senior
NKL Landslag junior
NKL landslag Community Catering

 

De Norske Kokkelandslagene har som formål:

  • Å være utøver engasjement, initiativ, personlig bidrag skal gi faglig utvikling i samarbeid med andre utøvere, lagets kaptein og De norske Kokkelandslagenes manager
  • Å delta innenfor de gitte rammer, og utvise respekt, forståelse, gode holdninger og alltid ha et viktig fokus på bærekraft, matsvinn og økonomisk forståelse
  • Å bidra aktivt før, under og etter lagets konkurranser i Culinary World Cup og IKA Culinary Olympics
  • Til enhver tid å være i forkant av den nasjonale og internasjonale utviklingen innenfor trender og faglige nyvinninger
  • Være en god ambassadør for NKL, De Norske Kokkelandslagene og alltid å tenke på rekruttering til kokkefaget.
  • Gunnar Hvarnes er fra 1.1.2021 manager for De Norske Kokkelandslagene.

Senior Landslag Deltakere

Gunnar Hvarnes

Tittel: Manager

Oppvokst: SDASD

Arbeidssted: Chef

Sebastian Myhre

Tittel: Kaptein

Oppvokst: Aurskog

Arbeidssted: Vaaghals, Oslo

Kåre Andre Hjartholm

Tittel: Visekaptein

Oppvokst: Masfjorden

Arbeidssted: Søtt og Salt, Bergen

Kristoffer Westvik Lofnes

Tittel: Chef

Oppvokst: Måløy

Arbeidssted: Kulinarisk Akademi, Oslo

Filip A.Bendi

Tittel: Chef

Oppvokst: Sandnes

Arbeidssted: Thon Hotels

Aron Espeland

Tittel: Chef

Oppvokst: Bryne

Arbeidssted: Brasserie France

Kim Iamram

Tittel: Chef

Oppvokst: Sandnes

Arbeidssted: Cap, Sandnes

Jostein Torgersen Kristoffer Westvik Lofnes

Tittel: Chef

Oppvokst: Oslo

Arbeidssted: Kontrast, Oslo

Toum S.D Ulseth

Tittel: Pastry Chef

Oppvokst: Trondheim

Arbeidssted: Heggstad & Blakstad Tr.Heim

Åshild Lerbakk

Tittel: Pastry Chef

Oppvokst: Stange

Arbeidssted: Fire Makroner, Oslo

Katrine Åsnes Gjesdal

Tittel: Pastry Chef

Oppvokst: Jølster

Arbeidssted: Klosteret Restaurant, Oslo

Trym Karlsen

Tittel: Medhjelper

Oppvokst: Sørumsand

Arbeidssted: Vaaghals

Alvhilde Sandnes

Tittel: Medhjelper

Oppvokst: Oslo

Arbeidssted: Fyr Bistronomi

Martin Greni

Tittel: Medhjelper

Oppvokst: Hurdal

Arbeidssted: Brimiland

Junior Landslag Deltakere

Tonje Torvanger Gunnar Jensen

Tittel: Kaptein

Oppvokst: Sogndal

Arbeidssted: Statholdergaarden, Oslo

Jon Erlend Matre

Tittel: Visekaptein

Oppvokst: Tromsø

Arbeidssted: Stock, Tromsø

Håvard Onsøyen

Tittel: Chef

Oppvokst: Molde

Arbeidssted: Stattholdergaarden, Oslo

Martine Espeland

Tittel: Chef

Oppvokst: Bryne

Arbeidssted: Michaels

Andreas E. Fjellheim

Tittel: Chef

Arbeidssted: Arakataka, Oslo

Robert Haugen

Tittel: Chef

Oppvokst: Bjørkelangen

Arbeidssted: Centropa, Oslo

Even S. Sørum

Tittel: Chef

Oppvokst: Begnadalen

Arbeidssted: Valdresporten

Benjamin Granerund

Tittel: Chef

Oppvokst: Follo

Arbeidssted: Fyr Bistronomi, Oslo

Christoffer G. Fallet

Tittel: Chef

Oppvokst: Flatdal

Arbeidssted: Vaaghals, Oslo

Johanna Magdeli Utvær

Tittel: Chef

Oppvokst: Barmen

Arbeidssted: Matmagasinet, Stavanger

Tobias Gabrielsen

Tittel: Chef

Oppvokst: Kirkenes

Arbeidssted: Statholdergaarden, Oslo

Community Catering Landslag

Inger Renate Østmo

Tittel: Kaptein

Oppvokst: Oslo

Arbeidssted: Compass Group

Grethe W. Rafaelsen

Tittel: Chef

Oppvokst: Tromsø

Arbeidssted: UNN

Pål Anda

Tittel: Chef

Oppvokst: Sandnes

Arbeidssted: SUS

Tore Stalsberg

Tittel: Chef

Oppvokst: Haugalandet

Arbeidssted: Scandic Maritim

Panupong Phengphen

Tittel: Chef

Arbeidssted: Kvikne Fjellhotell

Karoline Trondsen

Tittel: Chef

Arbeidssted: Kreativ Catering Oslo

Anette Myrhagen

Tittel: Chef

Oppvokst: Stockholm